Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği)

Diş Eti Estetiği Nedir?

Diş Eti Hastalıklarına Kalıcı Çözüm

Pembe estetik, diş ve diş eti rahatsızlıklarının tedavisi için uygulanan cerrahi bir yöntemdir. Yöntemin amacı dişte ve diş etinde oluşan asimetirik bozuklukluları tedavi etmek ve düzeltmektir. Bu yöntem ile diş eti sorunlarının çözümünde ciddi şekilde başarı sağlanmaktadır. Tedavi 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Hastalar tedavi sonrası yaşadıkları problemlerden çok kısa bir sürede kurtulabilir.

Estetik bir gülüş düzgün dişlerle beraber onlarla uyumlu ağız ve diş yapısını da gerektirir. Diş etlerinin fazla görüldüğü şikayetler ve diş eti boylarındaki orantısızlık pembe diş estetiği yöntemi ile tedavi edilir. Diş etlerinin görünmesi dudak üstünde bulunan kas yapısının aşırı kasılmasından kaynaklanabilir.

Tedavi sırasında kişiye lokal anestezi uygulanır ve ağrı ya da acı hissetmez. Tedavi sonrası iyileşme süreci 1 ila 7 gün arasında değişmektedir.

Tedavi öncesi diş etlerinin sağlıklı olması gerekir. Eğer diş etlerinde şişlik, kızarıklık, kanama gibi şikayetler varsa bu rahatsızlıkların tedavi edilmesi ağız ve diş sağlığı bakımından önceliklidir.

Dijital Röntgen

Ücretsiz Ön Muayene

Uzman Hekim Kadrosu

Uzun Ömürlü Tedaviler

Randevu Talep Formu

    EnglishDeutschTürkçe