The Team

Çocuk Diş Hekimi Uzmanı

1982 yılında İzmir’de doğan Nazan KARA YILDIZ, 2000 yılında İzmir Selma Yiğitalp Lisesi’nden mezun olmuş ve 2001 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2008 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli kliniklerde çalışmıştır. 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başlamıştır. 2015 yılında doktora sürecini “ Restorasyonların Dentine Bağlanma Kuvveti Üzerine Matriks Metalloproteinaz İnhibitörü Olan Kafeik Asit Fenitil Esterin Etkisinin İncelenmesi ” konulu tezi ile tamamlamıştır. Öğrencilik ve meslek hayatında ulusal ve uluslararası çeşitli kongrelere katılmış olup, 2019 yılından beri Özel Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Pedodonti Doktoru olarak çalışmaktadır. Süt ve daimi dişlerde restoratif tedaviler ve kanal tedavisi, diş travmalarında fonksiyonel ve estetik tedaviler, koruyucu diş hekimliği uygulamaları, genel anestezi altında diş tedavi uygulamaları yapmaktadır.

Diş Hekimi

Özgeçmiş

Diş Hekimi

Özgeçmiş

Diş Hekimi

1998 yılında Fethiye’de doğan Bilge Gümüş 2016 yılında Fethiye Belediye Fen Lisesinden mezun olmuş ve 2016 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2021 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde çalışma hayatına başlamıştır. 2022 yılında Özel Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Çeşitli kongre ve eğitimlere katılmış olup güncel yaklaşımlarla hastalarını tedavi etmektedir.

Diş Hekimi

1991 yılında Lefkoşa Kıbrısta doğan Yusuf Özant, 2008 yılında Türk Maarif Kolejinden mezun olmuş ve 2009 yılında Çekyadaki Masaryk Universitesinde Diş Hekimliği fakültesinde eğitimde başlayıp, eğitimine 2010 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde devam etmiş ve 2015 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında Doktora eğitimine başlamıştır. 2021 yılında doktora sürecini 'Beyaz Nokta Lezyonlarının Tedavisinde Kullanılan Ajanların Mine-Ortodontik Braket Bağlanma Dayanımına Etkisi' konulu tezi ile tamamlamıştır. 2016 yılında Antalyada düzenlenen Türkiye Ortodonti Derneğinde hocalarıyla hazırladıkları vaka posteriyle 1. ilk ödülü kazanmıştır.

Diş Hekimi

1995 yılında İzmir’de doğan ve eğitim hayatına İzmir’de başlayan Ezgi Kahraman, Güzelbahçe 60. Yıl anadolu lisesinden 2013 yılında mezun oldu. 2013 yılında Ankara üniversitesi diş hekimliği fakültesine başlayıp 2018 yılında mezun oldu. Mezuniyetin ardından çalışma hayatına başlayan doktorumuz, 2022 yılının başından bu yana Özel Dentin ağız ve diş sağlığı polikliniği çalışmaktadır.  Bir yandan katıldığı kongreler ve eğitimlerle güncel yaklaşımları takip eden doktorumuz genel diş hekimi olarak hasta kabulüne devam etmektedir.

Diş Hekimi

1996 yılında İzmir’de doğan Burcu KUYDERE, 2014 yılında Ödemiş Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olmuş ve 2014 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2019 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde çalışma hayatına başlamıştır. 2020 yılında Özel Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Doktorumuz katılmış olduğu kongreler ve almış olduğu eğitimlerle hastalarını güncel yaklaşımlarla tedavi etmektedir.

0232 446 07 90

Hemen Arayın

E-mail

bilgi@dentinizmir.com

ÇANKAYA ŞUBESİ

İsmet Kaptan Mahallesi, Hürriyet Bulvarı Yusuf Dede İş Merkezi , No: 3/1, D:102, Konak/İzmir

ALSANCAK ŞUBESİ

Cumhuriyet Meydanı, Anıt Apt. No:10/A Konak/İzmir
EnglishDeutschTürkçe